Міжнародний
Development Centers
Мови
Безпілотники та робототехніка

Досвід в Безпілотники та робототехніка

Безпілотники та робототехніка Досвід

Досвід в Безпілотники та робототехніка

Безпілотники та робототехніка — це два напрямки діяльності, до яких у компанії є особливий інтерес. Потреба у безпілотниках, які використовуються як допоміжний інструментарій для медичного обслуговування, убезпечення та доставки, змінила первісний обмежений функціонал, коли безпілотники застосовувалися в сфері розваг та фото-індустрії. В області робототехніки спостерігаються подібні тенденції. Наразі темпи розвитку робототехніки швидші, ніж будь-коли, особливо якщо ми говоримо про її застосування в оборонному, безпековому та комерційному секторах. Наша компанія володіє необхідними знаннями та досвідом, для того щоб допомогти Вам обрати рішення, яке найкраще відповідатиме Вашим потребам.
Найняти відданого Безпілотники та робототехніка розробника

Найняти відданих Безпілотники та робототехніка розробників

У той час як деякі просто споглядають, ми будуємо світ майбутнього. Нові технології постійно збурюють ринки та компанії. Частиною нашої місії є постійний аналіз останніх тенденцій у сфері технологій сьогодення, для того щоб краще зрозуміти, яким чином вони формуватимуть світ майбутнього.
Найняти відданого Безпілотники та робототехніка розробника
Ми починали з простої ідеї

Ми починали з простої ідеї

Чимало компаній — і крупних, і невеликих, — шукаючи талановитих розробників стикалися з труднощами, зокрема щодо кваліфікації кандидатів, динаміки команди та фінансових результатів. Наші передові рішення для залучення найкращих ресурсів — вирішення цих труднощів.

Попит на висококваліфіковані таланти швидко росте і, відповідно, призводить до гострого дефіциту на світовому ринку сьогодення. Це вже впливало на якість розробки додатків. Місія Team Extension® проста. Знайти, найняти й утримати найталановитіших. Отже, наші клієнти залишаються зосередженими на коротко- та довгострокових завданнях проектів і випереджують конкурентів.

Найняти відданого Безпілотники та робототехніка розробника
У серці Східної Європи

У серці Східної Європи

Team Extension розташовується в Бухаресті (Румунія). В якості центу стартапів Бухарест володіє багатьма перевагами, серед яких високошвидкісне оптоволоконне підключення до Інтернету (згідно з даними bloomberg.com, Румунія посідає п'яте місце в світі за швидкістю передачі даних мережею Інтернет), невисокі операційні та накладні витрати, а також багатий вибір зрощених у країні талантів. З огляду на підвищення необхідного рівня підприємницької культури самодостатності та гнучкості, виникли прогресуючий діловий сектор і розмаїття англомовних спеціалістів, які володіють технічними навичками та ресурсами.

Найняти відданого Безпілотники та робототехніка розробника

2008

Established

+60

ЧЛЕНІВ ПРИСТРАСНОЇ КОМАНДИ

+36

Countries

7

ОФІСІВ

ISO 9001:2015

Certified
SAP PartnersSAP Partner
Team Extension CCER ЧленCCER Член
Team Extension ANIS ЧленANIS Член
Team Extension ISO 27001:2018 Certified OrganizationISO/CEI 27001:2018
Team Extension ISO 9001:2015 Certified OrganizationISO 9001:2015
Готові вивести Ваш бізнес на нові висоти?

Готові вивести Ваш бізнес на нові висоти?

У Вашому розпорядженні найкращі розробники, інженери, програмісти, кодувальники та консультанти в Україна.
Компанії зі списку Fortune 500 та стартапи обирають розробників Team Extension для реалізації важливих для їхньої місії проектів із розробки програмного забезпечення.

Найняти відданих розробників в УкраїнаЯк це працює?