Міжнародний
Development Centers
Мови
Інтернет речей (IoT)

Досвід в Інтернет речей (IoT)

Інтернет речей (IoT) Досвід

Досвід в Інтернет речей (IoT)

Інтернет речей входить до сфери інтересів нашої компанії упродовж останніх кількох років. Ця концепція мережі досі перебуває на експериментальній чи ранній стадії з точки зору сприйняття споживачами, тимчасом більшість компаній усвідомлюють увесь нерозкритий потенціал втілення технологій інтернету речей для моніторингу споживання, оптимізації та постачання електроенергії. З плином часу наше життя стане простішим та інтелектуальнішим, оскільки технології інтернету речей застосовуються у поєднанні зі штучним інтелектом і ботами для отримання кращого розуміння людей і моделей поведінки. Ми ретельно відслідковуємо розвиток екосистеми та проводимо свої власні випробування в нашій лабораторії.
Найняти відданого Інтернет речей (IoT) розробника

Найняти відданих Інтернет речей (IoT) розробників

У той час як деякі просто споглядають, ми будуємо світ майбутнього. Нові технології постійно збурюють ринки та компанії. Частиною нашої місії є постійний аналіз останніх тенденцій у сфері технологій сьогодення, для того щоб краще зрозуміти, яким чином вони формуватимуть світ майбутнього.
Найняти відданого Інтернет речей (IoT) розробника
Ми починали з простої ідеї

Ми починали з простої ідеї

Чимало компаній — і крупних, і невеликих, — шукаючи талановитих розробників стикалися з труднощами, зокрема щодо кваліфікації кандидатів, динаміки команди та фінансових результатів. Наші передові рішення для залучення найкращих ресурсів — вирішення цих труднощів.

Попит на висококваліфіковані таланти швидко росте і, відповідно, призводить до гострого дефіциту на світовому ринку сьогодення. Це вже впливало на якість розробки додатків. Місія Team Extension® проста. Знайти, найняти й утримати найталановитіших. Отже, наші клієнти залишаються зосередженими на коротко- та довгострокових завданнях проектів і випереджують конкурентів.

Найняти відданого Інтернет речей (IoT) розробника
У серці Східної Європи

У серці Східної Європи

Team Extension розташовується в Бухаресті (Румунія). В якості центу стартапів Бухарест володіє багатьма перевагами, серед яких високошвидкісне оптоволоконне підключення до Інтернету (згідно з даними bloomberg.com, Румунія посідає п'яте місце в світі за швидкістю передачі даних мережею Інтернет), невисокі операційні та накладні витрати, а також багатий вибір зрощених у країні талантів. З огляду на підвищення необхідного рівня підприємницької культури самодостатності та гнучкості, виникли прогресуючий діловий сектор і розмаїття англомовних спеціалістів, які володіють технічними навичками та ресурсами.

Найняти відданого Інтернет речей (IoT) розробника

2008

Established

+60

ЧЛЕНІВ ПРИСТРАСНОЇ КОМАНДИ

+36

Countries

7

ОФІСІВ

ISO 9001:2015

Certified
SAP PartnersSAP Partner
Team Extension CCER ЧленCCER Член
Team Extension ANIS ЧленANIS Член
Team Extension ISO 27001:2018 Certified OrganizationISO/CEI 27001:2018
Team Extension ISO 9001:2015 Certified OrganizationISO 9001:2015
Готові вивести Ваш бізнес на нові висоти?

Готові вивести Ваш бізнес на нові висоти?

У Вашому розпорядженні найкращі розробники, інженери, програмісти, кодувальники та консультанти в Україна.
Компанії зі списку Fortune 500 та стартапи обирають розробників Team Extension для реалізації важливих для їхньої місії проектів із розробки програмного забезпечення.

Найняти відданих розробників в УкраїнаЯк це працює?