Міжнародний
Development Centers
Мови
Розробники за запитом

Розробники за запитом

Чому компанії вдаються до ніаршорінгу (nearshoring)?

Чому компанії вдаються до ніаршорінгу (nearshoring)?

Модель ніаршорінгу описується, як аутсорсинг з будь-якого розташування «поблизу» ("near") основного ринку (наприклад, із країн Східної Європи до країн Західної Європи). Team Extension® користається цією моделлю та розширює її рамки, додаючи американський спосіб ведення бізнесу та швейцарське управління, а також забезпечуючи постійний нагляд за ресурсами. Ця модель пропонує нашим клієнтам такі переваги:

  • Близькість і часовий пояс
  • Культурна близькість і легкість ведення бізнесу
  • Економія на видатках
  • Управління очікуваннями
  • Легкість адаптації до проектів
  • Доступ до рідкісних, цінних та спеціалізованих талантів
  • Захист клієнтської IP
  • Клієнти можуть зосередитися на веденні їхньої основної діяльності

Ці переваги — найелементарніша форма ділової пропозиції для ніаршорингових пропозицій, оскільки вони, як вбачається, доступні кожній компанії, яка створює ніаршоринговий офіс, а для досвідченого професіонала з забезпечення персоналом її легко обґрунтувати.

Чому фрілансери відходять від своєї незалежності?

Чому фрілансери відходять від своєї незалежності?

На перший погляд, життя фрілансера вбачається способом набуття свободи, заробляючи на життя там, де фрілансер має повний контроль над своїм життям. Хоча це середовище для роботи високо цінують, у ньому є чимало недоліків. Чимало фріленсерів по кілька днів працюють, не контактуючи особисто ні з ким. Така собі повна усамітненість не працює, життя без колег може бути самотнім і нецікавим. Навіть такі незначні речі, як брак ненав'язливої бесіди, можуть лишити фріленсера на самоті. На додачу до відчуття самотності та відірваності від командної роботи фріленсер завжди хвилюється за свій наступний проект, щоб не втратити фінансову плавучість. Такі причини стимулюють фреленсерів знову приєднатися до корпоративного світу, де вони можуть знову відчути себе частиною команди та здобути фінансову безпеку. Нам у Team Extension® потрібно, щоб наші ресурси знаходили радість і, відповідно, успішну кар'єру.

Ми особисто відбираємо наші таланти

Ми особисто відбираємо наші таланти

Ми працевлаштовуємо талановитих англомовних розробників-експертів із мобільних і веб-технологій, які є новими або розвиваються. Наші таланти віддані, вірні, творчі та зосереджені на досягненні результатів. Усі наші розробники пройшли навчання та здобули ступені бакалаврів/магістрів із комп'ютерних наук, а також успішно склали сертифікацію в своїх спеціалізаціях. Наші розробники повинні постійно здобувати знання за своїми спеціальностями, щоб не відставати від новітніх тенденцій і технологій.

Довговічність команди

Довговічність команди

Наша компанія дотримується моделі Team Extension® (TEM), за якою всі розробники, незалежно від посади, стають невід'ємною частиною проекту клієнта. Після того, як таланти приєднуються до команди проекту, вони повністю віддані цьому проекту. Ми гарантуємо відданість наших талантів виключно одному проекту, а не кільком. Наша модель пропонує гнучкість ресурсів при роботі в офісі клієнта, в одному з двох наших офісів у Бухаресті або ж віддалено через наш портал.

Ми не віримо в роботу наших ресурсів над кількома проектами, оскільки це погіршує якість результатів роботи розробника, а також партнерські відносини з нашими клієнтами. Ми в Team Extension® віримо в розбудову та підтримку наших відносин і безперервність якісних результатів.

Конкурентні ціни

Конкурентні ціни

Наша модель (TEM) дозволяє клієнтам насолоджуватися розкішшю залучення перевірених розробників за запитом і перевагами, які з неї витікають, а також додатковими перевагами невисоких цін Team Extension LLC. Нашим клієнтам гарантується фіксована ціна, а отже вони захищені від перевищення бюджету. На додачу до конкурентних цін, наша модель TEM також дозволяє клієнту масштабувати роботу зі стислішими строками повідомлення про це, не призводячи до несприятливого впливу на фінансові показники.

2008

Established

+60

ЧЛЕНІВ ПРИСТРАСНОЇ КОМАНДИ

+36

Countries

7

ОФІСІВ

ISO 9001:2015

Certified
SAP PartnersSAP Partner
Team Extension CCER ЧленCCER Член
Team Extension ANIS ЧленANIS Член
Team Extension ISO 27001:2018 Certified OrganizationISO/CEI 27001:2018
Team Extension ISO 9001:2015 Certified OrganizationISO 9001:2015
Готові вивести Ваш бізнес на нові висоти?

Готові вивести Ваш бізнес на нові висоти?

У Вашому розпорядженні найкращі розробники, інженери, програмісти, кодувальники та консультанти в Україна.
Компанії зі списку Fortune 500 та стартапи обирають розробників Team Extension для реалізації важливих для їхньої місії проектів із розробки програмного забезпечення.

Найняти відданих розробників в УкраїнаЯк це працює?