Міжнародний
Development Centers
Мови

Найняти відданого Тестування ресурсів
в Україна

У серці Східної Європи

Робимо процес найму відданих Тестування ресурсів простим в Україна

Деяким компаніям може бути вкрай непросто знайти й утримати відданого Тестування ресурсів. Однак не для нас. Наша процедура прийому на роботу строга, щоб належним чином відібрати наші Тестування ресурсів в Україна. На додачу до вирішення теоретичних завдань, таланти мусять виявити практичний і реальний досвід Тестування ресурсів.
Найняти відданого Тестування ресурсів
Ми починали з простої ідеї

Високий попит на Тестування ресурсів

Факти зрозумілі. Попит на висококваліфіковані таланти в Тестування ресурсів перевищує пропозицію. Це створює вражаючий дефіцит на ринку. Наша місія проста: Знайти, найняти й утримати найкращих Тестування ресурсів в Україна. Це дозволяє нашим клієнтам завжди бути попереду.
Найняти відданого Тестування ресурсів
У серці Східної Європи

У серці Східної Європи

Team Extension розташовується в Бухаресті (Румунія). В якості центу стартапів Бухарест володіє багатьма перевагами, серед яких високошвидкісне оптоволоконне підключення до Інтернету (згідно з даними bloomberg.com, Румунія посідає п'яте місце в світі за швидкістю передачі даних мережею Інтернет), невисокі операційні та накладні витрати, а також багатий вибір зрощених у країні талантів. З огляду на підвищення необхідного рівня підприємницької культури самодостатності та гнучкості, виникли прогресуючий діловий сектор і розмаїття англомовних спеціалістів, які володіють технічними навичками та ресурсами.

Найняти відданого Тестування ресурсів
Наші співробітники мають значення

Наші співробітники мають значення

У Team Extension LLC ми переконані, що успішність нашої справи значно залежить від того, наскільки щасливі наші співробітники, що б ми не розробляли, винаходили або продавали. Ми повністю довіряємо нашим технічним талантам і їхньому росту в нашій організації щонайменше тому, що ми не можемо йти вперед і рости без наших команд.

Найняти відданого Тестування ресурсів

2008

Established

+60

ЧЛЕНІВ ПРИСТРАСНОЇ КОМАНДИ

+36

Countries

7

ОФІСІВ

ISO 9001:2015

Certified
British Romanian Chamber of Commerce ЧленBRCC Член
SAP PartnersSAP Partner
Team Extension CCER ЧленCCER Член
Team Extension ANIS ЧленANIS Член
Team Extension ISO 9001:2015 Certified OrganizationISO 9001:2015
Готові вивести Ваш бізнес на нові висоти?

Готові вивести Ваш бізнес на нові висоти?

Залучайте найкращих Тестування ресурсів розробників, інженерів, програмістів, кодувальників, архітекторів і консультантів в Україна. Компанії зі списку Fortune 500 та стартапи обирають розробників Team Extension для реалізації важливих для їхньої місії проектів із розробки програмного забезпечення.
ПочинаймоЯк це працює?