Міжнародний
Development Centers
Мови
Зрушуємо ринок праці

Зрушуємо ринок праці

Сучасний порядок відбору неідеальний

Сучасний порядок відбору неідеальний

Клієнти звертаються до рекрутингових компаній із надією на задоволення конкретних потреб, чи то відділ ІТ, маркетингу або будь-який інший. Більшість рекрутингових компаній всього-лиш зосереджуються на високих вимогах та умовах оплати, щоб опублікувати в мережі об'яву про вакансію. Після напливу кандидатів розпочинається простий відсів і, врешті, процес відбору. Цей цикл повторюється доти, поки не знайдеться той, хто найбільше відповідає критеріям.

Типовий «підхід до рекрутингу» віджив своє

Типовий «підхід до рекрутингу» віджив своє

Рекрутинговим компаніям не вдається залучити найкращі таланти через складні вимоги світового ринку сьогодення. Рекрутинговим компаніям не вистачає «ноу-хау», які необхідні, щоб відповідати засадам розвитку сфери високих технологій. Ми бачили цю дилему знову і знову. Цей провальний підхід до залучення талантів призвів до появи прірви між тим, чого хоче та потребує клієнт (Ви) і тим, що шукає рекрутингова агенція. Якщо коротко — рекрутингові компанії стараються зробити свою роботу швидко, а не ефективно. Це, у свою чергу, впливає на здатність клієнта досягати результатів і вести діяльність, а отже призводить до несприятливих фінансових наслідків.

Ми знаходимо для Вас висококваліфіковані таланти

Ми знаходимо для Вас висококваліфіковані таланти

Ми шукаємо, наймаємо, перевіряємо та надаємо Вам таланти на основі того спектру навичок, який Ви хотіли отримати. Ми привносимо ноу-хау та таланти безпосередньо клієнту — у нас, віддалено або у Вас на підприємстві.

2008

Established

+60

ЧЛЕНІВ ПРИСТРАСНОЇ КОМАНДИ

+36

Countries

7

ОФІСІВ

ISO 9001:2015

Certified
SAP PartnersSAP Partner
Team Extension CCER ЧленCCER Член
Team Extension ANIS ЧленANIS Член
Team Extension ISO 27001:2018 Certified OrganizationISO/CEI 27001:2018
Team Extension ISO 9001:2015 Certified OrganizationISO 9001:2015
Готові вивести Ваш бізнес на нові висоти?

Готові вивести Ваш бізнес на нові висоти?

У Вашому розпорядженні найкращі розробники, інженери, програмісти, кодувальники та консультанти в Україна.
Компанії зі списку Fortune 500 та стартапи обирають розробників Team Extension для реалізації важливих для їхньої місії проектів із розробки програмного забезпечення.

Найняти відданих розробників в УкраїнаЯк це працює?